דף נחיתה

לקוח שנוחת גורם לעסק שלך להמריא

דף נחיתה

למרות התפתחות הטכנולוגיה בכלל ותחום בניית אתרי תדמית וחנויות וירטואליות בפרט, דף הנחיתה נותר פופולרי ומבוקש. כמעט תמיד עולה השאלה מהם היתרונות או החסרונות של דף נחיתה. כל אלה מול מתחריו הגדולים כמו אתר אינטרנט תדמיתי או חנות וירטואלית. עוד עולות שאלות כגון מה השימוש בדף שכזה?. ואם כבר השקענו סכום כסף, לא עדיף לבנות אתר תדמיתי או לכל הפחות מיניסייט?

ובכן, אני חושב שנכון יותר יהיה למנות את השימושים והצרכים של דף הנחיתה עבורנו. יותר מאשר את היתרונות או החסרונות, שיש לכל מוצר על פני מתחרהו. ראשית, מהם השימושים שנעשים בדף נחיתה?. ובכן ישנם כמה שימושים. הבולטים שבהם הם דף לצורך קידום ממומן בגוגל או  פרסום ממומן בפייסבוק ובאינסטגרם. כמו כן דף זה יכול לשמש גם כמרכז מידע על מרוכז על העסק. דף מידע על השירותים שהוא מספק או על המוצרים שהוא מוכר. בנוסף, דף מוצר יכול לשמש כעמוד מכירה עבור מוצר או כמה מוצרים בודדים. כולל עם יכולת סליקה ותשלום ללא מעבר בין עמודים.

מדוע זה כדאי

מי מאיתנו, בוני האתרים, לא נתקל בתגובות כגון: מדוע המחיר כל כך יקר, זה בסך הכל דף אחר. או כמה זמן לוקח לבנות דף שכזה?. הרי זה לא אתר שלם, בסך הכל דף. אז זהו, זה ממש לא כך. אמנם מדובר בסך הכל בדף אחד. אך דף שאמור להכיל בתוכו פרטים ומוצרים של עסק שלם. או לחילופין להוות מצע שיווקי מוצלח לעסק מסויים. בעיקר אם בבואו לבצע קידום ממומן בגוגל או ברשתות החברתיות. אז הבנתם נכון, לבנות דף נחיתה, לעיתים קרובות יותר מסובך מלבנות אתר תדמיתי עם כמה עמודים או אפילו חנות. בדף שכזה מושקעת מחשבה מרובה ומאמצים עילאיים. וכל זאת על מנת להציג את כל פרטי העסק על כל שירותיו או מוצריו. יתרונותיו מול המתחרים והנעה לפעולה. וגם ובעיקר, לגרום לקונה הפוטנציאלי לרכוש את המוצר או המוצרים המוצגים בדף אחד. כשהוא מוגבל בכמות המלל או המדיה האפשרית.

גם בעלי אתרי תדמית או חנויות וירטואליות ממשיכים ובונים דפי נחיתה. יש היאמרו מדוע לעשות כן אם כבר יש לכם אתר או חנות?. ובכן, כדי לשווק באופן ממוקד מוצר או שירות יש צורך בדף נחיתה מקצועי, מעוצב ומתוכנן היטב, כתוב נכון ובעל מפך שיווקי מדויק.

עיצוב ותכנון דף נחיתה

אנחנו בכתר מדיה שמים דגש על החלק המעשי של בניית דף. שהוא החשוב ביותר אחרי החלק התכנוני. עיצוב האתר והנראות שלו חשובים כאן עד מאד. זהו רושם ראשוני וקצר מועד עבור הגולשים שצריכים להחליט אם לרכוש את המוצרים שלכם, או האם להשתמש בשירותים שלכם. והאם כדאי להשאיר פרטים בדף לקבלת פרטים נוספים מכם עבור השירות או המוצר המצויים בדף. אנחנו יודעים שהאתר חייב להיות מותאם לצפייה במכשירים ניידים סמארטפונים וטאבלטים, באופן מושלם.

 הניסיון שלנו מראה כי זה חלק בלתי נפרד מחוויית המשתמש של הלקוח הפוטנציאלי שלכם. התמונות וגם הסרטונים חייבים להיראות ברורים ומקצועיים. כמו כן ערוכים ומצולמים בידי אנשי המקצוע המתאימים. התוכן חייב להיות קצר, תמציתי וממוקד מטרה. כל אלה נדרשים להציג תמונה כוללת ונכונה של העסק, למקד את תשומת הלב במוצר או בשירות נבחרים, ולהניע את הקונה הפוטנציאלי לפעולת רכישה, התקשרות או השארת פרטים. רצוי מאד לשלב כמה שיותר הוכחות חברתיות והמלצות אמיתיות על המוצרים או השירותים שלכם. המטרה היא שבכמה דקות של גלישה בדף, יחליט הגולש לבצע פעולה ממירה.

רוצה לשפר את
מהירות האתר?

עוברים מאדום לירוק